Enter your keyword

Atabey Blog

Atabey Blog

Sizler için özel ders, kariyer ve insan kaynakları, eğitim dünyasından haberler ve resmi kurumlardan yapılan açıklamalar, eğitim alanında girişimcilik ve yöneticilikle alakalı bilgilerin yer aldığı bir blog hazırladık. Her biri alanında uzman kişiler tarafından yazılan bu yazıları mutlaka okumalısınız. Keyifli okumalar…

Özel Ders Bloğu

Özel ders konusunda uzman öğretmen ve danışmanlarımızın yazıları…

Uzman eğitmenlerimiz ve danışmanlarımızın sizler için kaleme aldığı tavsiyeleri buradan okuyabilirsiniz. Akademik başarınızı artırmak için pratik bilgiler sizleri bekliyor. Hemen okumaya başlamak için tıklayın!

Eğitim sektörünün yanı sıra diğer sektörlerde de kariyer yapmak isteyenler için insan kaynakları uzmanlarımızın kaleme aldığı yazılar burada yer almaktadır. Yolun başındaysanız kariyer planınıza şekil vermek için bu yazıları mutlaka okuyun!

Kariyer Bloğu

Cv nasıl doldurulur? İş görüşmesinde yapılmaması gerekenler ve dahası…

Haberler

YÖK ve MEB haberleri

Örnek sınav soruları, sınav takvimi, başvuru kılavuzu ve müfredat değişiklikleriyle alakalı en güncel bilgileri haberler bloğumuzda bulabilirsiniz. Ayrıca MEB ve YÖK tarafından açıklanan son dakika haberleri de bloğumuzda yer almaktadır.

Eğitim sektöründe girişimci veya yönetici olmayı mı düşünüyorsunuz? Sizden önce bu yoldan geçmiş olanların tecrübelerinden faydalanmak istemez misiniz? Yönetici kadromuzun kaleme aldığı bu yazıları okumadan geçmeyin!

OKU

Eğitim alanında girişimcilik veya yöneticilik kariyerini geliştirmek isteyenlere tavsiyeler burada…