9. Sınıf Velisiyim

9. Sınıfta Öğrenciniz Mi Var?

Ortaokuldan sonra öğrenciniz sudan çıkmış balığa mı döndü? Hedeflediği liseye yerleşti ve her şeyin bittiğini mi sanıyor?
Merak etmeyin! Bu duyguları yaşayan ilk veya son veli siz değilsiniz…
Öğrencilerimizin birçoğu zorlu bir seneyi geride bırakıp liseye başlamaktadır.
Bu süre içerisinde öğrenciniz ister Anadolu Lisesi veya Teknik Lise seçmiş olsun notlarında düşüş yaşayacaktır. Bu durumun sebepleri kısaca;
  • Yeni ve zorlu geçen bir yılın ardından oluşan rahatlık hissi
  • Yeni okul, yeni arkadaş ortamı, yeni öğretmenler ve dersler
Her öğrenci ve veli için 9. sınıf dönemi bu problemlerle başlamaktadır. Atabey size bu konuda yıllardır süre gelen deneyimleri ile sağlıklı çözümler üretmektedir. Velilerimiz genel olarak ilk sınavlar sonrası yazlı notları açıklandığında kısa bir şok yaşayıp takviye kurumu aramayı tercih ederler. Siz işinizi şansa bırakmak istemiyorsanız önleminizi önceden alın. Birebir ders ile öğrencimiz eksik kaldığı veya anlamadığı konularda yardım alarak süreci en az kayıpla geçmektedir. Yeni okula, yeni konulara ve yeni öğretmenlere alışma sürecinde, genç ve dinamik öğretmenlerimiz ile öğrencinizin çok daha hızlı adapte olmasını sağlıyoruz.
Sınavlardan düşük not almasını engellemek adına özel ders sonrası kütüphanede öğrencilerimizin düzenli tekrar ile ders çalışmasını, çözemediği soruları kütüphanedeki öğretmenlerine sormasını istiyoruz. Böylelikle düzenli çalışma istikrarını koruyup başarının kaynağı bulmuş oluyoruz. Velilerimiz belirli periyotlarla yapılan teknik geri bildirimlerle öğrencisinin durumunu takip etmekte ve stres dolu bu süreci en az hasarla atlatmaktadır.

50 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli...


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu


Diğer Rehberlik Yazıları / Rehberlik

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.