9. Sınıf Öğrencisiyim

9. Sınıf Öğrencisiyim

“Okulda öğretmenimin anlattıklarını anlayamıyorum.”
“Fizik, Kimya, Biyoloji üçü bir arada çok daha zor. Nereden başlasam bilemiyorum.”
“Edebiyat dersi Türkçe dersi gibi değilmiş, dersi dinlerken sıkıldığım için hiç hatırlamıyorum.”
“Çalışıyorum ama aklımda kalmıyor.”
“Öğretmen sınavda çok zor soruyor. Bu yüzden notlarım düşük.”
“Ortaokuldan sonra bu dersler çok fazla geldi. Nasıl çalışacağım bilmiyorum.”
“Fiziği anlamıyorum, bu yüzden yapamıyorum.”
“Sınıfımız çok kalabalık, bana sıra gelmiyor.”

Ortaokul sonrası lise sınıflarında birden çok ders karşınıza çıkar. Çoğalan bu derslere nasıl çalışacağınızı bilmiyorsanız yardım almanız gerekebilir. Öğretmeninizin anlattıklarını anlamıyorsanız evde ne kadar çalışsanız da o konuya dair eksiklikleri kapatamayabilirsiniz. Eksik olduğunuz konulardan sınava girmeyi bırakın soru çözmenizde sizin için yararlı olmayabilir.

Lisenin ilk yılı zordur. Bu birçok kişi için geçerlidir. Özellikle okul etkenli nedenler yüzünden temelinizin zayıf olmasına izin vermeyin. Konular arttıkça zor gelmesi aslında temelini bilmediğiniz bir dersi öğrenmeye çalıştığınız için olur. Bu nedenle sizinle iletişim kurabilen, soru sormanıza izin veren, eksiklerinizi takip edip müdahale edecek bir öğretmene ihtiyacınız olacaktır.

Atabey’de dersler işlenirken iletişim sıkıntısı çekmezsiniz. Dersteki öğretmen sadece sizin için vardır. Sorularınızı rahatça çözüm bulabilir, tekrar tekrar anlamadığınız yeri sorabilirsiniz. Öğretmeniniz sizi dikkatle takip edecektir. Okul sınavlarına hazırlanmanıza yardım ederek notlarınızın yükselmesi için sizdeki potansiyeli ortaya çıkarmanıza yardım edecektir.

Şubelerimizde gerçekleşen grup ders eğitimlerine katılıp kendi seviyendeki arkadaşlarınla 9. sınıf zorluklarını aşmak ister misin? Seni de Atabey’e bekliyoruz…

80 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu


Diğer Rehberlik Yazıları / Rehberlik

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.