8. Sınıf Velisiyim

8. Sınıf Velisiyim

Sürekli Değişen Sınav Sistemini Takip Edemiyor Musunuz?

8 sınıf ortaokulun bittiği artık ‘’iyi bir üniversite için iyi bir lise…’’ diye başlayan cümlelerin kurulduğu ilk ve ortaokul emeklerinin meyve vermeye başladığı sınıftır.
8.sınıfta velilerimizin en çok dile getirdiği ve onları takviyeye iten sebep sürekli değişen sınav sistemi diyebiliriz devamında ise;
  • Yeni sistemi anlamış çözümlerini üretmiş eğitim kurumu,
  • Ve onlardan beklenen öğrenciye sınavın önemini anlatması,
  • Sınava hazırlık sürecindeki öğrencinin sınav heyecanını yenebilmesi,
  • Test çözme tekniklerinin öğretilmesi,
yukarıda sayılan adımların ardından bolca denemelerin çözülmesi bunların neticesinde de iyi bir liseye yerleşmesi amaçlanmaktadır.
Atabey Eğitim tüm bu isteklere makul ve kalıcı çözümler üretebilmektedir fakat unutulmamalıdır ki bir sınav her şeyin göstergesi değildir.
Velilerimize sunduğumuz çözümlerimizde;
8. sınıf öğrencilerimizin bir yarış atı gibi değil de kendini seviyesini bilerek elinden gelenin en iyisini gösterebileceği birebir veya 3 kişilik gruplar halinde takviye eğitimi hizmeti bulunmaktadır.
Stres ve kaygı eşiğinin yüksek olduğu bu sınıfta öncelikle öğrencimizin seviyesi kontrol edilerek kendisine uygun ders programı hazırlanır. Yapılan çalışmaların sağlıklı netice verebilmesi için öğrenci şubemizde kütüphaneye yönlendirilir ve öğretmenleri gözetiminde ders çalışması veya denemelerini çözmesi istenir.
Bu sürecin bir diğer önemli aktörü olan velimiz ihmal edilmez. Öğrencimizin derslerindeki performansı düzenli olarak belirlenen periyotlarda velimize geri bildirim sistemi ile bildirilir. Böylece velimiz öğrencisinin teknik ve mental süreçlerini alanında uzman öğretmenlerin katkısı ile takip eder. Bu yaklaşım sayesinde öğrenci-veli çatışmalarının önüne geçilmesi sağlanmış olur.

80 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu


Diğer Rehberlik Yazıları / Rehberlik

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.