5. Sınıf Velisiyim

5. Sınıf Velisiym

İlkokuldan ortaokula geçişte kritik sınıf

İlkokuldan ortaokula geçişteki ilk durağımız olan 5. sınıfta öğrencinin ilkokul dönemine göre daha sıkı takip edilmesi gerekir. Çünkü 5. sınıfta branş dersleri ciddi anlamda okul müfredatlarında işlenmeye başlanıyor.
İngilizce, Matematik, Türkçe derslerinin yoğun olduğu ders programları bu seviye ile ilk kez karşılaşan öğrencileri ve velileri zorlamaktadır.
Bu seviyede öğrencilerin adaptasyon problemlerini ve çözümlerini sektörde kazandığımız tecrübe sayesinde çok iyi biliyor ve çözümlerini hizmetinize sunuyoruz.
Öğrencinizin ihtiyaç duyduğu ders hangisi ise sadece o ders için birebir takviye ders alabilirsiniz. Böylece hem öğrencinizi derse boğmadan hem de maddi olarak kendinizi zora sokmadan bu durumu düzeltmiş olabilirsiniz.
Şubelerimizde bulunan kütüphane çalışması diye adlandırdığımız alanlarda görevlendirilen öğretmen arkadaşlarımız, öğrencinin anlamadığı konu ve sorularda yardımcı olarak istikrarlı başarıyı sağlamaktadır.
Düzenli olarak yapılan geri bildirim sistemi ile velilerimizin de çözüm ortağı olduğu sistemimizde hedeflenen, öğrencinin eksiklerini kapatmak ve artan istikrarını kalıcı hale getirmektir.

80 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.