4. Sınıf Velisiyim

4. Sınıf Velisiyim

Öğrencinize yardımcı olamıyor musunuz?

4. sınıfta öğrencilerin gördüğü ders sayısının çoğalması ve alan derslerine verilen önemin artmasıyla birlikte bu sınıfta öğrencisi olan velilerimizin takviye ders ihtiyacına olan ilgisi artıyor.

 

4 sınıf velilerimizin temel anlamda takviye ihtiyaçları;
  • Öğrenci ders yoğunluğunun artması,
  • Okul ödevlerinin artması,
  • Çalışan anne babaların yoğun iş temposu,
  • Ortaokul öncesi son basamak olması,
yukarıda saydığımız sebeplerle oluşan takviye ders ihtiyacına sektördeki tecrübemizle yardımcı oluyor ve size kurumsal birebir ders hizmeti sunuyoruz.

 

Atabey Eğitim olarak, 4. sınıf öğrencilerinin yaşamış oldukları bu problemleri düzenli takip, öğrenciye yardımcı olma, verimli ders çalışabilme ve ödev yapma alışkanlığı kazandırma yöntemlerimizle çözüme kavuşturduk, kavuşturmaya devam ediyoruz.
Bunların neticesinde ortaokula gidecek olan öğrencinin temel altyapısını (Türkçe, Matematik, Fen Teknoloji ve İngilizce derslerinin) sağlam bir şekilde oluşturmayı hedeflemekteyiz.

55 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.