11. Sınıf Velisiyim

11. Sınıf Velisiyim

Öğrencimin üniversiteye hazırlanmasını istiyorum

11. sınıf öğrencilerimiz üniversite hazırlık çalışmalarına bu dönemde başlamakta fakat daha çok mevcut okul notlarının yükselmesi için çaba göstermektedir. Çünkü üniversite sınavı için liseden gelecek olan okul puanı hayati önem taşımaktadır.
Bundan dolayı 11. sınıf öğrencilerimiz ve velileri takviye ihtiyaçlarını şu başlıklarda ifade etmektedir;
  • Seneye üniversite sınavına girecek düzenli takip gerekli
  • Öğrencim bölümü gereği okulda her dersi görmüyor ama sınavda çıkıyor (Dil Okulu, Meslek Lisesi, Güzel Sanatlar Lisesi vb.)
  • Fizik ve Matematik derslerini yeterince görmüyoruz?
  • TYT, AYT için eksik olan derslerimizi şimdiden tamamlamak istiyoruz?
Atabey Eğitim bu ihtiyaçları öğrenciyi temel alarak şekillendirmekte ve süreci en sağlıklı şekilde yürütmektedir.
Tüm bu talepler göz önüne alındığında, öğrencilerimize birebir özel ders veya 2-3 kişilik özel ders gruplarında takviye eğitim olanağı sunulmaktadır.
Bu süreçte öğrenci ihtiyacı olan derslerden birebir veya 2-3 öğrencili gruplarda takviye alarak kalabalık sınıf ortamından kurtulmuş ve sınava hazırlık sürecinde motivasyon kazanımı sağlamış olur.
Öğrencilerimiz istediği ders ve konulardan birebir ders alarak konu eksikliklerini gidermiş, sınava hazırlık aşamasına motive olmuş ve geleceğe daha özgüvenli bakmaya başlamıştır. Süreç içerisinde kütüphane çalışmalarımıza katılan öğrenciler çözemedikleri soruları öğretmenlerine sorarak yardım almaktadır.
Kütüphane ve birebir derslerindeki öğrenci performansları değerlendirilerek öğrencilerimize rehberlik velilerimize de teknik olarak geri bildirim yapılıp öğrencimizin takibi sağlanmaktadır.

80 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu


Diğer Rehberlik Yazıları / Rehberlik

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.