10. Sınıf Velisiyim

10. Sınıf Velisiyim

Öğrenci ve veliler 9 sınıf döneminde yaşanan sürprizleri yaşamamak için 10 sınıfta işi baştan sıkı tutmak isterler.
10 sınıfta velilerimiz, artık biraz daha bilinçlenen öğrencisi ile birlikte karar vermektedir. Geçen senenin şaşkınlığı ortadan kaldırılmış ve kariyer hedefi doğrultusunda net olarak ilerleme kaydetmek isteyen öğrenci, velisi ile birlikte takviye ihtiyacını ve sınava hazırlık sürecini doğru şekilde yürütebileceği bir kurum arayışına başlar.
“Derslerim ağırlaştı!”
10. sınıfta öğrencilerimizin takviye alma sebepleri genellikle 9. sınıfa adaptasyon sürecinde yaşanan kayıpları telafi etme üzerine kurulur.
Öğrenci derslerinden istemediği notlarla da olsa geçmiş ancak aynı durumu 10 sınıfta tekrarlamak istememektedir.
  • Sınavlara iyi hazırlanmak ve notları yükseltmek
  • Sayısal (Matematik, Fizik) ve Yabancı Dil derslerinde konu eksiğini kapatmak,
Teknik mesleki liselerde okuyan öğrencilerimiz ise yeteri kadar görmediği derslerin devamı niteliğinde takviye istemektedir.
Atabey Eğitim, istekleri daha tematik olan 10. sınıf öğrencilerine birebir özel ders ile sayısal, sözel ve yabancı dil ağırlıklı takviye eğitimi vermektedir. Bu süreçte öğrenci ihtiyacı olan derslerden birebir takviye alarak kalabalık sınıf ortamının negatif etkilerinden kurtulmakta, sadece istediği derslerden takviye alacağı için kendisine de zaman ayırabilmektedir.
Sınavlardan önce istediği ders ve konulardan birebir ders alarak konu eksiklerini gidermiş ve motive olmuş şekilde sınava hazırlık sürecini geçirmektedir. Süreç içerisinde kütüphane çalışmalarımıza katılan öğrenciler çözemedikleri soruları öğretmenlerine sorarak yardım almaktadır. Kütüphane çalışmaları ve birebir derslerdeki öğrenci performansları değerlendirilerek öğrencilerimize rehberlik, velilerimize de teknik olarak geri bildirim yapılıp takviye süreci takibi sağlanmaktadır.

80 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.