10. Sınıf Öğrencisiyim

10. Sınıf Öğrencisiyim

“Zaman ilerledikçe konular birikiyor ve zorlaşıyor. İşin içinden nasıl çıkacağım?”
“Meslek lisesi olarak sayısal derslerde zorlanıyorum.”
“Okulda olan aksaklıklar yüzünden konularda geri kaldım.”
“Öğretmen değişti, yeni gelen öğretmeni bir türlü anlayamıyorum.”
“Test çözmeyi unutmuşum, sınavlarda yetiştiremiyorum.”
“Yazılarımı yükseltmek istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum.”
“Okul derslerine uzun zamandır çalışmıyorum.”

Yukarıda sıraladığımız söylemler 10. sınıfa giden öğrencilerimizin yaşadıkları problemlerin yazıya dökülmüş halidir. Lisenin ilk yılına oranla konular ilerledikçe daha zorlaşır.
Ayrıca müfredatta bulunan konular arttığı için sanki çok hızlı ilerliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Okulda hızlı bir şekilde ilerlerken eğer çalışmanın ucunu kaçırırsanız toplamanız daha zor olacaktır. Diğer bir durum ise temelinizin zayıf olmasıdır.

Çok az kişi kendi çabası ile temel eksikliğini düzeltebilir. Konuların da ilerlemesi ile konular önünüzde dağ gibi yığılabilir. Yazılılarda karşınıza gelecek bu konulara tek başına çalışmak zor olacaktır.

Bünyemizde gerçekleştirdiğimiz yazılı çalışmaları ile önceden hazırlıklarınızı tamamlayabilirsiniz. Öğretmenlerimizin öncelik verdiği bu çalışmalar notlarınızı yükseltmede size yardımcı olacaktır.

Atabey’de alacağınız özel derslerle açıklarınızı hızlı bir şekilde kapatabilirsiniz. Kütüphanelerimizde düzenli şekilde ders çalışabilir ayrıca kütüphane görevlisi öğretmeninizden çözemediğiniz sorular hakkında yardım alabilirsiniz.

Öğretmenlerimizin birebir öğretim sağladığı şubelerimizde istediğiniz branş ve istediğiniz konudan başlayarak çalışabilirsiniz. Bu açıklarınızı hızlı bir şekilde kapatmanızı sağlayacak ve geri kalan vakitte sosyal yaşamınızı kısıtlamamış olacaksınız.

80 TL’den başlayan fiyatlarla ders paketinizi oluşturmak için atabeyozelders.com/ozel-ders-fiyatlari sayfamızı ziyaret edin…

Açılan sayfada 3 adımda ders paketini oluşturabilirsiniz. Almak istediğiniz toplam ders sayılarını yazıp adımları tamamlamanız yeterli…


 

Özel Ders Almak İster Misiniz?

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.


Diğer Özel Ders YazılarıÖzel Ders Blogu


Diğer Rehberlik Yazıları / Rehberlik

Telefon+90 216 706 50 25

    Talep

   Fiyat Hesaplama

6698 sayılı kanun kapsamında Atabey Eğitim Kurumları'ndan ticari elektronik ileti almayı istiyor musunuz ?

Formda yer alan kişisel verilerimin Gizlilik, Şartlar ve Koşulları sayfasında belirtilen usülde kullanılmasını kabul ediyorum.